Menu

Novinky – nadpis

Novinky

Novinky – News

Separator

do Navigamu 2015 zbývá

Předprogram

V průběhu celého školního roku se můžete postupně naladit na Čínu v dávných dobách a zjistit zajímavá fakta o životě Čeng Chea a době, v níž žil. Předprogram bude složen z 3-4 větších úkolů. Na plnění velkých úkolů bude mít družina 2-3 měsíce a budou je plnit společně všichni členové družiny, kteří společně v červnu vyrazí na Navigamus. To, co družina během velkých úkolů vytvoří nebo si zkusí, se jí bude hodit i přímo na akci. Menší úkoly půjdou plnit i individuálně a časový limit pro jejich splnění bude 2-3 týdny od jejich vyhlášení. Prvním krokem pro plnění předprogramu je zvolit název vaší družiny, který budete uvádět společně s názvem oddílu u každého splněného úkolu a následně i ve vaší registraci na akci. Úkoly předprogramu budou hodnoceny. Došlé materiály, fotografie a videa budou zveřejněny v rámci akce.
 

1. velký úkol – Čínské jídlo

Vaším prvním velkým úkolem je uvařit se svou družinou tradiční čínské jídlo a následně ho sníst pomocí hůlek. Celý úkol zdokumentujte prostřednictvím fotek nebo videa a zašlete nám důkaz o splnění společně s receptem na jistě vynikající pochoutku na email program@navigamus.cz.
Termín pro dokončení úkolu je 31. 12. 2017
 

1. malý úkol

Pomocí čínského písma (použij třeba tento čínský překladač) vlastnoručně napiš jméno své nebo přezdívku svou nebo název vaší družiny. Výtvor tvůj vyfoť a pošli na email program@navigamus.cz. Nezapomeň do emailu uvést název své družiny a oddílu. Pozor: na splnění tohoto úkolu není moc času, tak zbytečně neotálej ;)
Časový limit vyprší 31. 10. 2017
 

2. malý úkol

Slož oslavnou báseň k významné události jménem Navigamus. V básni musí být použita tato slova Navigamus, Lipno, skaut, voda, loď, drak, která lze libovolně skloňovat či používat v různých tvarech např. voda-vodní.
Autor básně jejím odesláním souhlasí s použitím básně k dalším účelům v rámci Navigamu. Hotovou báseň zašli na program@navigamus.cz společně s názvem vaší družiny a oddílu.
Časový limit vyprší 26. 11. 2017